Voluspa

אזל במלאי
נר פח 1...
65.00
אזל במלאי
נר פח 3...
156.00
אזל במלאי
נר ריבה קטן...
98.00
אזל במלאי
נר ריבה גדול...
220.00
אזל במלאי
נר ריבה גדול...
245.00
אזל במלאי
נר ריבה קטן...
145.00
אזל במלאי
נר פח 1...
65.00
אזל במלאי
נר פח 3...
156.00
אזל במלאי
נר ריבה קטן...
98.00
אזל במלאי
נר פח 1...
65.00
נר פח 3...
156.00
אזל במלאי
נר ריבה קטן...
98.00
אזל במלאי
נר פח 1...
65.00
אזל במלאי
נר פח 3...
156.00
אזל במלאי
נר ריבה קטן...
98.00
אזל במלאי
נר פח 1...
65.00
אזל במלאי
נר פח 3...
156.00
אזל במלאי
נר פח 1...
65.00

VOLUSPA נרות

נרות וולוספא

מי שמכיר ומתמצא בתחום הנרות, וודאי לא מסתפק אך ורק בנרות החלב והשעווה הרגילים, והוא בטוח מעוניין בנרות מיוחדים בעלי ריחות משכרים ועיצובים מרהיבים. לכל אותם חובבי נרות וודאי אין צורך לספר על נרות וולוספא הידועים בכל רחבי העולם כהמצאה אמריקאית ייחודית המשלבת חומרים פחות שגרתיים בתור בסיס לנרות יוקרה, ומגיעים בעיצובים עוצרי נשימה, במכלי זכוכית ומתכת צבעוניים ומעוצבים.

מה מייחד את נרות וולוספא?

נרות וולוספא אלו הם נרות בייצור אמריקאי, ריחניים ואיכותיים המבוססים על חמאת אגוז הקוקוס. כאמור, מדובר בחמאת קוקוס איכותית וטבעית, מה שמהווה יתרון נוסף בעת הדלקת הנר. כאשר תדליקו את הנרות, תרגישו ישר בריח נעים ומשכר המתפשט במהירות בחלל הבית, כמו גם זמן בעירה ארוך במיוחד בזכות הרכיבים הטבעיים של הנר. כדאי לזכור כי נרות וולספא משמשים ליותר מסתם הדלקה וניחוח לשם אווירה, בזכות המיכלים המעוצבים שלהם הם אף משמשים ככלי נוי וקישוט, מעין פסלים קטנים ומיוחדים. היות ולא מייצרים את הנרות הללו בדרכים המסורתיות והם אינם מכילים חומרי הדברה או חומרים מן החי, הם נחשבים כחלופה נפלאה גם לטבעונים.

וולוספא נרות יוקרתיים – רעיון מדהים למתנה יוקרתית

לא פעם אנחנו מחפשים מתנה מקורית ושימושית שתחליף את מארזי השוקולד הנצחיים שאנחנו מעניקים כמעט בכל הזדמנות מיוחדת, את מארזי הטיפוח המפנקים או אפילו סתם כך מתנה ייחודית שתעמוד בפני עצמה. נרות וולספא הם המתנה המושלמת, מפנקת, שימושית ומעוצבת שמתאימה גם בתוך מארזים עם מוצרים נוספים וגם בפני עצמה. הנרות הללו מגיעים במיכלים מרהיבים בעיצובים שונים, ריחות משכרים וכמובן אריזה יוקרתית במיוחד שמשדרגת כל מתנה.

איפה קונים נרות voluspa?

וודאי הבנתם על מה המדובר, אך האמת היא שעד שלא תתנסו בעצמכם בנרות הללו- לא באמת תבינו כמה הם מיוחדים. אז היכן תוכלו להשיג אותם? באתר ובחנויות של מלח הארץ תוכלו למצו מגוון מוצרים ייחודיים ומתנות מפנקות, כמו גם נרות ריחניים בעיצובים יוקרתיים שמשמשים גם כפריט נוי וגם כנרות אוירה וריח.

נרות VOLUSPA

כל התחום הזה של הנרות הוא תחום מאוד מפותח. הגם שאנחנו כבר לא חייבים את הנרות כפי שהיה בעבר כאשר לא היה חשמל והנרות היו ממש צורך קיומי, עדיין יש לנרות מקום של כבוד. הן ביהדות, כמו הנרות שמדליקים לכבוד שבת, נרות חנוכה ונר ההבדלה, אך גם סתם כך, יש לנרות אמירה מאוד משמעותית ודומיננטית. אז יש נרות ויש נרות. יש נרות רגילים ויש נרות מיוחדים. נרות Voluspa הם בהחלט שייכים לסקאלה הזו של הנרות המיוחדים.

נרות Voluspa – אור וניחוח

כאשר מדליקים נרות Voluspa נהנים לא רק מהלהבה המרגשת העולה מהנר ולא רק מהיופי הייחודי שיש רק לאש להציע, אלא גם מניחוח מיוחד המתפשט בחלל וזאת הודות לחומרים המיוחדים אשר מהם מיוצר הנר. נרות וולספא הם נרות הנעשים על בסיס של חמאת קוקוס וגם כל שאר החומרים המרכיבים את הנר הם חומרים טבעיים בלבד. עבור רבים מהמשתמשים בנרות מדובר בנתון מאוד משמעותי וזו הסיבה גם שהם מעדיפים לרכוש דווקא את הנרות הללו.

מתנה ייחודית ריחנית ומאירה

כיום קשה מאוד למצוא מתנות מיחדות שישמחו באמת את המקבל. זאת בגלל שאנחנו חיים בדור מתירני אשר בו כל מה שרק עולה בקצה דעתנו, אנחנו מיד ממהרים לקנות. על כן, כאשר אנחנו רוצים להפתיע מישהו במשהו, אנחנו צריכים לחשוב על משהו מחוץ לקופסה שלא נראה שהוא יקנה אותה לעצמו. מוצרים כמו נרות מיוחדים הם אחד הפתרונות לסיטואציות מעין אלו, כי נר זה לא משהו שאדם קונה לעצמו בדרך כלל במיוחד לא נר יקר ומיוחד כמו נר וולספא. אם תבחרו לקנות מתנה כזו, לבטח תצליחו לקלוע למטרה. המקבל ייהנה מהמתנה ואף יעשה בה שימוש בהזדמנות חגיגית שתיקרה. מעבר לזה הוא ייהנה אחר כך גם מהכלי המיוחד שהוא עומד בפני עצמו בלי קשר לנר.

וולוספא נרות

הבנתם שזה יכול לענות על הצרכים שלכם, ולהיות המתנה שאתם רוצים להעניק או האור שאתם רוצים להפיק? תוכלו למצוא נרות מיוחדים של המותגים המובילים בחנויות ובאתר של מלח הארץ.

קרא עוד